Ikona Welness Coach
Ikona Welness Coach

Połącz się ze swoją dobrą formą!

Google Store App Store
  • Kompletny ekosystem: Twoja waga, aktywność, dieta, ciśnienie krwi i sen
  • Ustal swoje cele, monitoruj swoje postępy i dziel się wynikami
  • Zdobądź ekskluzywne porady potwierdzone naukowo
  • Darmowa aplikacja na smartfony i tablety

PRZECHWYĆ, ANALIZUJ, UDOSTĘPNIAJ!

Unikalna aplikacja Terraillon gromadzi wszystkie dane w celu prostego, szczegółowego monitorowania postępu. Wystarczy rzut oka na wyświetlacz, aby sprawdzić postępy , zapoznać się z historią i trenować swoje krągłości.

USTAW SWOJE CELE

Zrobiłeś postanowienie? Chcesz bardziej efektywnie pracować nad swoim samopoczuciem? Wystarczy ustawić cele za pomocą aplikacji i monitorować swoje postępy. Idealna waga? Określona liczba kroków? Ustaw cele dzienne lub tygodniowo, a my pomożemy Ci osiągnąć ogólny cel.

UZYSKAJ PERSONALIZOWANE PORADY

Ciesz się ekskluzywną zawartością i otrzymuj bezpłatne wskazówki potwierdzone naukowo. Za pomocą kwestionariusza możesz wybrać jeden z trzech treningów: Figura - aby schudnąć, Forma i witalność - aby odzyskać kondycję lub Zen - przeciwko problemom ze stresem i spaniem. Co tydzień przez okres dwóch miesięcy otrzymasz darmowe porady do wszystkich trzech treningów. Te wskazówki, napisane przez Terraillona i potwierdzone naukowo, przyjmują różne formy - przepisy, gry, ćwiczenia i ilustracje.

UDOSTĘPNIANIE I DOSTĘPNOŚĆ

Wszystkie Twoje wyniki można udostępniać w sieciach społecznościowych (na Facebooku i Twitterze), aby Twoi przyjaciele i rodzina mogli Cię zachęcić i pogratulować. Aby było jeszcze bardziej praktycznie, dane mogą być również udostępniane za pośrednictwem poczty e-mail, co jest świetnym sposobem monitorowania Twojego ciśnienia krwi przez pracownika służby zdrowia. Wszystkie dane są zapisywane w chmurze, w przestrzeni, która jest zarówno prywatna, jak i bezpieczna. Możesz uzyskać dostęp do swoich danych w dowolnym miejscu, ze smartfona lub tabletu lub odzyskać wszystkie swoje wyniki jeśli otrzymasz nowy smartfon.

APLIKACJA WELLNESS COACH

Połącz wszystkie urządzenia Terraillon i analizuj dane w aplikacji. Aby osiągnąć swoje cele, uzyskaj ekskluzywne treści i otrzymuj bezpłatne wskazówki potwierdzone naukowo.

Baner Wellness Coach