Elektroniczna waga do odmierzania karmy NutriDog

3094570145251

Nutridog to metalowa miska z dedykowaną wagą do odmierzania ilości karmy dla zwierząt domowych. Zapewnia efektywny pomiar do 5 kg i dokładności do 1 g. Posiada chowany ekran LCD, funkcję tary oraz możliwość konwersji z gramów na mililitry. Wyjmowana miska została wykonana ze stali szlachetnej. Wymiary urządzenia wynoszą  9 x 19,2 x 19,2 [cm], waga 0,58 kg. Baterie w zestawie.

Designed in France

Więcej szczegółów

Brak towaru

79,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Baner

.

Ilustracja

Zadbajmy o zdrowie naszych pupili!

Szacuje się, że ponad połowa psów w naszym kraju ma poważne problemy z nadwagą oraz ciężką otyłością. Literatura naukowa traktuje to zagadnienie jako jeden z głównych czynników wpływających na skrócenie życia naszych pupili. Udowodniono, że powodem takiego stanu rzeczy jest nieodpowiedni dobór ilości karmy dla swojego zwierzaka, a kubki z miarką nie spełniają wystarczająco swojej funkcji.

Ilustracja

Precyzyjny pomiar

Nutridog wykonuje pomiar z dokładnością 1 g, a skala pomiaru wynosi od 0 do 5 kg. Posiada również funkcję tary oraz konwersji gramów na mililitry. Pozwala to na niezwykle dokładne odmierzenie odpowiedniej porcji karmy oraz wody dla naszych zwierzaków. Jest to szczególnie ważne gdy pupil boryka się z chorobą lub wraca do zdrowia po operacji. Aby poznać dzienne zapotrzebowanie swojego zwierzaka na pokarm, warto skonsultować się w tej sprawie z weterynarzem.

.
Ilustracja

Chowany wyświetlacz

Waga posiada elektroniczny wyświetlacz LCD, który zapewnia czytelność i przejrzystość pomiaru. Dodatkowo jest chowany w korpusie urządzenia, co zabezpiecza go przed potencjalnym uszkodzeniem podczas posiłku naszych zwierzaków.

.
Ilustracja

Wyjmowana solidna miska

Miska urządzenia została wykonana z niezwykle wytrzymałego stopu stali szlachetnej, co zapewnia wysoką odporność oraz długowieczność produktu. Miska jest w łatwy sposób wyjmowana z elektronicznego korpusu, co zapewnia wygodę użytkowania oraz jej bezproblemowe mycie.

Ilustracja

Elegancki design

Miska z wagą Nutridog marki Terraillon, oprócz zaawansowanej funkcjonalności zapewnia również dodatkowy wymiar estetyczny. Nowoczesny design w połączeniu z klasyczna bielą - sprawia, że miska Nutridog będzie doskonale wyglądać w każdym domu. Dodatkowo jest wyposażona w antypoślizgowe nóżki, które minimalizują hałas związany przesuwaniem miski po podłodze.

Dane techniczne

Typelektroniczna
Maksymalny pomiar5 kg
Dokładność1 g
Odczyt pomiaruwyświetlacz LCD
Baterie w zestawietak
Funkcja tarytak
Przelicznik waga/objętośćtak
EAN3094570145251
Dlugość19,2 cm
Szerokość19,2 cm
Wysokość9 cm
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania