Masażer Aqua Spa + Zobacz większe

Masażer Aqua Spa +

3094570112949

Masaż wibracyjny i bąbelkowy, podtrzymywanie temperatury, podczerwień, akcesoria masujące.

Designed in France

Więcej szczegółów

W magazynie

219,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Domowe spa

Masaż stóp jest nie tylko przyjemny i relaksujący ale ma również niezwykle korzystny wpływ na nasze zdrowie. Pobudza krążenie krwi oraz przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn. Dzięki Aqua Spa + marki Terraillon, możesz skorzystać z jego wspaniałych właściwości w swoim domowym zaciszu, zawsze gdy tego potrzebujesz.

Domowe spa

Pełne spectrum możliwości

Aqua Spa + zostało wyposażone w rolki do masażu stref refleksyjnych stóp, podczerwień, funkcje podtrzymywania temperatury wody, masaż wibracyjny oraz bąbelkowy.

Pełne spectrum możliwości

Prozdrowotne właściwości

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom można wykonać głęboki i kompleksowy masaż, który ma korzystny wpływ na pracę układu krwionośnego oraz najważniejszych organów wewnętrznych. Gwarantuje to ogólną poprawę samopoczucia oraz może pomóc w pozbyciu się niektórych dolegliwości.

Prozdrowotne właściwości

Solidna konstrukcja

Aqua Spa + od marki Terraillon zostało wykonane z wysokojakościowych i miękkich w dotyku tworzyw, które zapewniają trwałość urządzenia nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu

Solidna konstrukcja

Prosta i intuicyjna obsługa

Za pomocą czytelnego pokrętła można w prosty i wygodny sposób wskazać odpowiedni dla siebie tryb pracy. Do wyboru: masaż wibracyjny + podczerwień; podtrzymywanie temperatury + masaż bąbelkowy; podtrzymywanie temperatury + masaż bąbelkowy + masaż wibracyjny + podczerwień.

Prosta i intuicyjna obsługa

Dane techniczne

Moc90 W
EAN3094570112949
Kod producenta11294
Dlugość42,3 cm
Szerokość33,9 cm
Wysokość24 cm
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania