Homni + Dot

3094570140607

Homni pozwala ci zrozumieć i kontrolować Twoje otoczenie do snu. Terraillon współpracował z European Sleep Centre w celu opracowania specjalnych programów oświetleniowych i dźwiękowych, które pomogą Ci zasnąć i obudzić się naturalnie. Aplikacja Wellness Coach - Sleep używa danych z różnych czujników Homni i czujnika Dot (w zestawie), aby wyświetlić kompletne informacje dotyczące snu w tym dane dotyczące twojego otoczenia w sypialni (temperatura, wilgotność, poziom hałasu i jasność) oraz dane analizy snu z czujnika punktowego (czasy trwania, cykle snu i wyniki, a także ruchy ciała).

Designed in France

Więcej szczegółów

Brak towaru

1 169,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Cecha 1

Analizuj swoje środowisko

Homni wykorzystuje 4 zintegrowane czujniki do analizy temperatury, poziomu dźwięku, jasności i wilgotności w sypialni. Zebrane dane można przejrzeć za pośrednictwem aplikacji Wellness Coach - Sleep. Pozwoli Ci to poprawić jakość snu.

Cecha 2

Wykorzystaj światło aby zasnąć i się obudzić

Homni wykorzystuje programy opracowane we współpracy z Europejskim Centrum SNU, które symulują zachód i wschód słońca pomagając zasnąć i delikatnie się obudzić. Światło rozproszone przez Homni dostosowuje się do każdej fazy snu: czerwone barwy przed snem nie zakłócają wydzielania hormonu snu melatoniny , a niebieskie odcienie rano, aby pomóc łagodnie przejść ze snu do jawy. Możesz również zasnąć lub obudzić się w jednym z 18 dołączonych środowisk dźwiękowych.

Cecha 3

Program koherencji serca (Cardiac coherence)

Oddychaj zgodnie z rytmem dostarczanym przez światło, aby się zrelaksować, gdy zasypiasz.

Cecha 4

Kontroluj Homni z łatwością

Używaj dwóch dotykowych interfejsów i czujnika ruchu aby łatwo kontrolować swój Homni.

Cecha 5

Czujnik snu DOT

Czujnik Dot zapewnia dogłębną analizę Twojego snu: czas trwania, cykle snu i ruchy ciała. Dane te są następnie wykorzystywane przez aplikację Wellness Coach - Sleep, aby obliczyć wskaźnik snu. Wszystkie te informacje można następnie przeanalizować aby zrozumieć i poprawić swój sen.

Cecha 6

Aplikacja Wellnes Coach – Sleep

Aplikacja Wellness Coach - Sleep zapewnia kompletną prezentację danych snu w panelu sterowania. Panel zawiera informacje o temperaturze, wilgotności, poziomie hałasu oraz oświetleniu w sypialni oraz dane z analizy snu z czujnika Dot (czasy trwania i cykle snu, ruchy ciała).

Cecha 7

Stwórz własne nastrojowe światło

Dostosuj oświetlenie sypialni do swojego nastroju wybierając spośród 16 milionów opcji kolorystycznych.

Cecha 8

Słuchaj swojej ulubionej muzyki

Dzięki wbudowanym głośnikom stereo Bluetooth (2x3W) możesz słuchać muzyki zawartej w pamięci Homni lub własnej z dowolnej aplikacji muzycznej.

Cecha 9

Konstrukcja

Homni harmonijnie wtapia się w Twoją sypialnię i pozostaje dyskretny, gdy korzystasz z jego wielu funkcji.

Cecha 10

Dwa porty USB do ładowania urządzeń

Użyj dwóch portów USB z tyłu urządzenia Homni, aby naładować urządzenia (smartfon i/lub tablet).

▼ Obejrzyj film ▼

Dane techniczne

Odczyt pomiaruwyświetlacz LCD
Pamięć ustawień2 użytkowników
Zasilanie230V (Homni), 1 x CR2032 (Dot)
Baterie w zestawietak
EAN3094570140607
Kod producenta14060
Dlugość11 cm
Szerokość11 cm
Wysokość15, 5 cm
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania