Power Stepper

3094570140669

Słabe krążenie może powodować zmęczenie, ból i uczucie ciężkich nóg. Power Stepper wykorzystuje elektryczny stymulator mięśni (EMS), wysyłając impulsy elektryczne do mięśni stóp. Wykorzystuje także przezskórną elektryczną neurostymulację (TENS), wysyłając impulsy elektryczne do określonych obszarów ciała w celu złagodzenia miejscowych bólów poprzez stymulację zakończeń nerwowych. POWER STEPPER umożliwia aktywną poprawę krążenia krwi. Łagodzi bóle stawów i mięśni oraz zmniejsza obrzęki stóp i kostek. Zwiększa dotlenienie mięśni i łagodzi zmęczenie i bóle nóg. Dlatego POWER STEPPER nadaje się dla osób cierpiących na słabe krążenie krwi, osłabienie mięśni, zapalenie kości i stawów lub cukrzycę, patologie powodujące zaburzenia krwi i / lub ból kończyn.

Designed in France

Więcej szczegółów

Brak towaru

1 069,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Cecha 1

Elektryczna stymulacja mięśni (EMS)

Jest to nieinwazyjne ćwiczenie i technika kształtowania mięśni, która jest bardzo przydatnym uzupełnieniem treningu. EMS działa poprzez powtarzalną stymulację o regulowanej intensywności i częstotliwości z interwałami skurczowymi i wyzwalającymi.

Cecha 2

Przezskórna elektryczna neurostymulacja (TENS)

Ta technologia została udowodniona klinicznie jako bezpieczne i skuteczne rozwiązanie łagodzące nawet uporczywy ból. Atakuje ból u źródła, wysyłając impulsy do zakończeń nerwowych, łagodząc w ten sposób ból poprzez blokowanie sygnałów wysyłanych do mózgów.

Cecha 3

Stepper góra i dół

Ze względu na kąt nachylenia wynoszący 28 stopni stymuluje ruchy kostek podczas chodzenia, co zapobiega oznakom siedzącego trybu życia.

Cecha 2

Elektrody TENS

POWER STEPPER wykorzystuje przezskórną elektryczną neurostymulację (TENS) przy użyciu dwóch elektrod mocowanych do ciała. Umożliwia to stymulację określonych obszarów ciała w celu złagodzenia bólu i pobudzenia mięśni:

  • Nóg, ud, kolan
  • Ramion, pleców, rąk
  • Bioder, talii
Cecha 5

Konstrukcja

Nowoczesna i łatwa w użytkowaniu konstrukcja dla osób w każdym wieku. Możliwość zasilania z akumulatorów. Duży wyświetlacz, łatwy odczyt informacji. Waży mniej niż 2,5 kg i jest łatwa do przenoszenia.

Cecha 6

Pilot zdalnego sterowania

Wszystkimi ustawieniami takimi jak czas i intensywność ćwiczenia można sterować bezpośrednio za pomocą pilota. Twoja aktywność (liczba kroków) jest również wyświetlana na ekranie pilota. Nie trzeba się schylać, aby zaprogramować sesję.

▼ Obejrzyj film ▼

Dane techniczne

Zasilanie4 x AAA, 230V (urządzenie), 3 x AAA (pilot)
Baterie w zestawie3 x AAA
EAN3094570140669
Kod producenta14066
Szerokość50 cm
Wysokość31 cm
Głębokość57,6 cm
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania